Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu statistiku, kas palīdz mums sniegt jums labāku pieredzi mūsu mājas lapā. Jūs varat izslēgt tos pārlūkā, ja vēlaties. Turpinot izmantot vietni nemainot iestatījumus jūs piekrītat to izmantošanai
Kurzemes gaļsaimnieks
PRODUKCIJA
Plašs sortiments un izcili produkti!...
Kurzemes gaļsaimnieks
INTERESANTI
Jaunumi un gardas receptes!
Kurzemes gaļsaimnieks
KURZEMES GAĻSAIMNIEKS VEIKALI
Plašāka izvēle, zemākas cenas!
Par mums

 

Kurzemes Gaļsaimnieks - vienmēr garšīgi un augstvērtīgi produkti par pieejamām cenām!

SIA "Kurzemes Gaļsaimnieks" dibināts 1997. gadā, atrodas Paplakā, aptuveni 35 km no Liepājas.  

    Šo gadu laikā esam piedzīvojuši lielās pārvērtības -  2012. gada janvārī, līdz ar jaunās rūpnīcas nodošanu ekspluatācijā, izveidojām gaļas pārstrādes kompleksu, kas apvieno kautuvi, gaļas sadales cehu, gaļas pārstrādes ražotni, tā nodrošinot pilnu ražošanas ciklu, garantējot augstu un nemainīgu gaļas produktu un izstrādājumu kvalitāti. 2021. gada pavasarī tika atklāta SIA "Kurzemes Gaļsaimnieks" jaunā ražotnes piebūve, tādējādi sasniedzot kopējo ražotnes platību 9000 m2. Jaunās telpas ļauj būtiski palielināt uzņēmuma ražošanas jaudu un apjomu, pateicoties ieviestām automatizētām līnijām un inovatīvām tehnoloģijām, kas atvieglos un uzlabos ikdienas darbus. Modernizētā ražotnes piebūve tika īstenota ar Eiropas Lauksaimniecības fonda atbalstu.

     Saviem klientiem piedāvājam svaigi sadalītu gaļu, kaušanas blakusproduktus, gaļas izstrādājumus un gaļas produktus - kopā vairāk kā 120 produkcijas nosaukumus. Gaļas produktu ražošanā izmantojam tikai augstas kvalitātes izejvielas, strādājam ar iekārtām, kuras atzītas par vienām no labākajām visā pasaulē un ļoti lielu uzmanību veltam kvalitātes kontrolei, tādejādi nodrošinot augstu un nemainīgu kvalitāti.

    Ar īpašu rūpību strādājam pie jaunu produktu izstrādāšanas, vienmēr domājot par pircēju, tāpēc Īpašu uzmanību pievēršam sāls un tauku satura samazināšanai. Uzņēmuma iekšējā kvalitātes politika pieļauj tikai minimālu konservantu lietošanu. Produkti tiek ražoti no svaigas, atdzesētas gaļas, tāpēc tie saglabā gaļas vērtīgākās īpašības.

     Mūsu produkciju tirgo vairāk kā 3000 veikalos un ēdināšanas firmās. Tā tiek piegādāta tādiem lielākajiem Latvijas tirdzniecības tīkliem kā: «Maxima», «Rimi», «ELVI», «AIBE», «TOP», «LATS», «Mego», kā arī pirmskolas iestādēm, skolām, medicīnas centriem un citiem. Svaigās gaļas produkcija, kā izejviela tālākai pārstrādei, tiek piegādāta Latvijas lielākajiem gaļas produktu ražotājiem.

     Mūsu lielākais un svarīgākais mērķis ir regulāra tehnoloģiskā procesa uzlabošana, sortimenta paplašināšana, īpašu recepšu izstrādāšana un jaunu darba vietu radīšana.  Augsti kvalificēti darbinieki radīs Jums lieliskus produktus gan ikdienas, gan svētku galdam!
  Vienmēr esam atvērti sadarbībai ar klientiem, ražojot augstvērtīgu produkciju par pieejamām cenām!
                                                                                                                                       paraksts_mini.png

foto_majaslapai_par_mums2.png

 

gallery.pngliaa.jpg

 

 

BV_Certification_ISO22000.jpg