Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu statistiku, kas palīdz mums sniegt jums labāku pieredzi mūsu mājas lapā. Jūs varat izslēgt tos pārlūkā, ja vēlaties. Turpinot izmantot vietni nemainot iestatījumus jūs piekrītat to izmantošanai
Mēs lepojamies!
Jauns zīmols.
Kurzemes gaļsaimnieks
PRODUKCIJA
Plašs sortiments un izcili produkti!...
Kurzemes gaļsaimnieks
INTERESANTI
Jaunumi un gardas receptes!
Kurzemes gaļsaimnieks
KURZEMES GAĻSAIMNIEKS VEIKALI
Plašāka izvēle, zemākas cenas!
Labākais iepakojums Latvijā 2014
15
DEC

Nacionālais konkurss „Labākais iepakojums Latvijā 2014”, ko tradicionāli organizē Latvijas Iepakojuma asociācija, ir noslēdzies ar rezultātu paziņošanu un uzvarētāju apbalvošanu 2014. gada 10. novembrī. Konkursā piedalījās 23 uzņēmumi un individuālie dalībnieki ar 48 iepakojumiem un iepakojumu sērijām, kas saņēma vairākus – gan patērētāju, gan ekspertu žūrijas – vērtējumus. Arī „Kurzemes Gaļsaimnieks” iesniedza savu dalību kategorijā „Tirdzniecības iepakojums pārtikas produktiem” ar „Svētku cepeša” iepakojumu, kur ieguva godalgoto 2. vietu.

Patērētāji konkursa darbus vērtēja gan divās starptautiskās izstādēs – „Riga Food” un „Design Isle”, gan internetā – LIA mājaslapā www.packaging.lv.

Iepakojuma eksperti iesniegtos darbus izvērtēja pēc noteiktiem kritērijiem šādās darbu kategorijās: tirdzniecības iepakojums pārtikas produktiem, konditorejai, dzērieniem, nepārtikas produktiem; prezentācijas un ekoloģiskais iepakojums; “jaunais vecā vietā”; iepakojuma palīglīdzekļi.

Savu vērtējumu sniedza arī konkursa atbalstītāji – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Zaļais punkts, GS1 Latvija, starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT1, Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācija, Latvijas Dizaineru savienība, Latvijas Iepakojuma sertifikācijas centrs un biedrība „homo ecos:”.

Konkursa rezultāti visās kategorijās, kā arī konkursa darbi apskatāmi LIA mājaslapā: http://goo.gl/ubDgyx.

Ekspertu žūrijas vērtējums kategorijā TIRDZNIECĪBAS IEPAKOJUMS PĀRTIKAS PRODUKTIEM:

1. Premium siera iepakojums – AS “Smiltenes piens”
2. Graudaugu pārslu sērijas “Milzu!” iepakojums – SIA “Milzu!”
2. “Svētku cepeša” iepakojums – SIA “Kurzemes gaļsaimnieks”
3. Rīsu putras sērijas “Molcke” iepakojums – SIA “Cerrera Foods”.

(Informācijas avots www.packaging.lv)

kgs_svetku_cepetis.png

 

Atgriezties pie ziņu saraksta