Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu statistiku, kas palīdz mums sniegt jums labāku pieredzi mūsu mājas lapā. Jūs varat izslēgt tos pārlūkā, ja vēlaties. Turpinot izmantot vietni nemainot iestatījumus jūs piekrītat to izmantošanai
Mēs lepojamies!
Jauns zīmols.
Kurzemes gaļsaimnieks
PRODUKCIJA
Plašs sortiments un izcili produkti!...
Kurzemes gaļsaimnieks
INTERESANTI
Jaunumi un gardas receptes!
Kurzemes gaļsaimnieks
KURZEMES GAĻSAIMNIEKS VEIKALI
Plašāka izvēle, zemākas cenas!
ISO 22000
21
NOV

Sertifikats_LV.jpg

 Sertifikāts ISO 22000 ir starptautiski atpazīstams standarts visā pasaulē, kas apliecina to, ka uzņēmumā nodrošinātas vadlīnijas un noteikumi, ar kuriem saskaņā strādā visi ražošanā un piegādē nodarbinātie darbinieki un kas nodrošina pārtikas nekaitīgumu tās patērētājiem.

  Iegūstot ISO 22000 uzņēmums plāno stiprināt pozīcijas ārvalstu tirgos. Sertifikāta iegūšana ir ne tikai kvalitātes apliecinājums, kas paver durvis starptautiskajam tirgum, bet arī būtisks solis iekšējā uzņēmuma politikā un darbībā.

  Standarta ISO 22000 prasību ieviešana ļauj uzņēmumam izveidot un lietot skaidri definētu, uzņēmumam piemērotu, tomēr elastīgu pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas sistēmu, izprast esošos riskus, kas var nodarīt kaitējumu patērētājiem un uzņēmumam, pielietot metodes pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas pilnveidojumiem un to efektivitātes monitoringam, kā arī konsekventi ievērot pārtikas nekaitīguma normatīvās un korporatīvās prasības.

 

 

Atgriezties pie ziņu saraksta