Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu statistiku, kas palīdz mums sniegt jums labāku pieredzi mūsu mājas lapā. Jūs varat izslēgt tos pārlūkā, ja vēlaties. Turpinot izmantot vietni nemainot iestatījumus jūs piekrītat to izmantošanai
Mēs lepojamies!
Jauns zīmols.
Kurzemes gaļsaimnieks
PRODUKCIJA
Plašs sortiments un izcili produkti!...
Kurzemes gaļsaimnieks
INTERESANTI
Jaunumi un gardas receptes!
Kurzemes gaļsaimnieks
KURZEMES GAĻSAIMNIEKS VEIKALI
Plašāka izvēle, zemākas cenas!
Eksporta un inovācijas balva 2014
15
DEC

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju organizē konkursu "Eksporta un inovācijas balva". Konkursa mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un rūpnieciskā dizaina izstrādē.

Konkurss "Eksporta un inovācijas balva" tiek rīkots jau desmito gadu, un 2014. gadā  konkursā kopumā tika iesniegts 101 pieteikums no uzņēmumiem visā Latvijā. Konkursa pretendentu vērtēšana notika divās kārtās. No visiem pretendentiem žūrijas komisija atlasīja un konkursa otrajā kārtā virzīja 29 uzņēmumus, kategorijās "Eksportspējīgākais komersants" lielo un vidējo komercsabiedrību grupā, "Eksportspējīgākais komersants" mazo komercsabiedrību grupā, "Importa aizstājējprodukts", kā arī "Inovatīvākais produkts" un "Rūpnieciskais dizains".

Visu oktobri un novembri ekspertu komanda apmeklēja visus konkursa finālistus. Eksperti klātienē katrā uzņēmumā iepazinās ar ražošanas procesu, izvērtēja konkursam pieteikto produktu vai pakalpojumu prezentācijas, kā arī individuāli uzdeva interesējošos jautājumus.


Konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2014" laureāti tika paziņoti svinīgā ceremonijā 2014. gada 4. decembrī, kur Vidzemes koncertzālē "Cēsis" visus konkursa dalībniekus sveica konkursa patrons Valsts prezidents Andris Bērziņš.

SIA „Kurzemes Gaļsaimnieks” ieguva atzinību kategorijā "Eksportspējīgākais komersants" lielo un vidējo komercsabiedrību grupā.

 

 

(Informācijas un bildes avots www.liaa.gov.lv, www.delfi.lv)

Bildes_runa_2.jpg

Atgriezties pie ziņu saraksta